אנחנו בחזית הטכנולוגיה של הרכב האוטונומי – פיתוח תוכנה EMBEDDED וסביבות אוטומציה עבור INNOVIZ

כחלק מפעילותנו בחזית הטכנולוגיה, מאז יולי 2018, צוות הפיתוח של RACHIP מספק שירותי ייעוץ ופיתוח עבור INNOVIZ TECHNOLOGIES וחיישני לייזר (LiDAR), הפועלת בתחום הרכב האוטונומי.

חברת Inviz פיתחה חיישן לייזר (LiDAR) המיועד לאפשר נהיגה אוטונומית בכלי רכב. החיישן של Inviz, המבוסס על ארכיטקטורה ייחודית הכוללת גלאי בעל מאפיינים ייעודיים ורכיבי MEMS, מבצע סריקה תלת מימדית מרחוק, ומייצר מפה תלת מימדית של סביבת הרכב בדיוק רב, בכל תנאי התאורה ובכל תנאי מזג האוויר. טכנולוגיית ה-LiDAR מבוססת על שימוש בלייזר למדידת מרחקים: מערכת LiDAR משדרת אותות לייזר קצרים לעבר עצם נבחר וקובעת את מרחקו בהתאם לזמן הדרוש לחזרת האותות למקור השידור. עד לא מזמן, רוב המערכות היו גדולות, מסורבלות ויקרות, מה שהקשה על הטמעתן כרכיב קבוע בכלי רכב מסחריים בייצור המוני. הייחוד של Inviz הוא בפיתוח טכנולוגיית LiDAR ממוזערת וזולה המספקת מגוון רחב ורזולוציה גבוהה.

על מנת לעמוד ביעדי הפיתוח של החברה, שכרה חברת Inviz Technologies את שירותי RACHIP אשר סיפקה צוות פיתוח חברה התומך במגוון רחב של פיתוחים, שפות וטכנולוגיות.

שירותי המו”פ הניתנים הינם מגוונים וגמישים ומותאמים לצרכי הלקוח, שהוא סטארטאפ דינמי וצומח במיוחד. השירותים כוללים: מומחי תוכנה משובצים ו-FPGA, פיתוחים בעולם האינטרנט, הקמת תשתיות מסדי נתונים, פיתוח אוטומציה נרחב לכל חלקי המוצר, פיתוח כלים שונים לטובת תהליך הפיתוח ולמחקר, ייעול תהליך העבודה במעבדות על ידי פיתוח אפליקציות מגוונות המתקשרות עם מסדי נתונים שונים וכך העבודה הידנית מוחלפת בתהליכים אוטומטיים.

קבוצת Ready היא חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, אימות שבבים, עיצוב פיזי, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & קושחה, Web & Mobile, חיישני לייזר (LiDAR), Native Mobile Apps, GIS Apps, פיתוח (CRM/BI/LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.

Skip to content