תוכן עניינים

בית תוכנה רייצ’יפ וריפיקיישן

בית תוכנה רייצ’יפ, היהלום בכתר ההייטקיסטי של בני ברק וחיפה. רייצ’יפ בית תוכנה, מציעים מגוון שירותים, עבור מגוון חברות בסקטור העסקי, באופן מקומי וגלובאלי. לרייצ’יפ ניסיון עם חברות בסדר גודל של קונצרנים בין-לאומיים, כמו גם חברות בסדרי גודל אחרים, שונים.

רייצ’יפ היא חברת טכנולוגיה מהפכנית שמגדירה מחדש את הגבולות של מה שאפשר. עם ההתקדמות המתקדמת שלה במציאות רבודה (AR) ומציאות מדומה (VR), רייצ’יפ מגשרת על הפער בין דמיון למציאות. על ידי שילוב חלק של העולם הווירטואלי והפיזי, פתרונות ה-AR וה-VR של רייצ’יפ מחוללים מהפכה בתעשיות כמו משחקים, חינוך ושירותי בריאות.

 

רייצ’יפ: גישור על הפער בין דמיון למציאות

באמצעות פתרונות החומרה והתוכנה החדשניים שלה, רייצ’יפ מעצימה אנשים וארגונים לנצל את הפוטנציאל היצירתי שלהם. בין אם מדובר בעיצוב חוויות משחק סוחפות, יצירת סימולציות דמויות חיים למטרות אימון, או שיפור הדרך בה אנו לומדים באמצעות תוכן חינוכי אינטראקטיבי, רייצ’יפ נמצאת בחזית החדשנות הטכנולוגית. האפשרויות הן אינסופיות עם רייצ’יפ, שכן היא ממשיכה לדחוף את הגבולות של מה שניתן להשיג בתחום המציאות המוגברת והווירטואלית.

כבית תוכנה, רייצ’יפ מייחדת את עצמה בכך שהיא מעסיקה קהל אנשים מן הקהילה החרדית, המונים כ-120 איש במספרם. אחת ההטבות הייחודיות שרייצ’יפ זוכה לה, מתוך העסקת הקהל החרדי בין שורותיה, היא היכולת לאמץ סביבת עבודה פורייה ונעימה לסוג מסוים של מתכנתות מן המגזר החרדי, אשר זוכה לבית חם ואוהב בבית ההייטק והפיתוח של רייצ’יפ. המשמעות היא שהכישרון הביתי של רייצ’יפ יכול לבחור להישאר במחוזות החברה, מבלי לעזוב ולקחת את הידע והניסיון למחוזות אחרים – עקב כך שרייצ’יפ מספקים סביבה מוגנת ובטוחה כמו גם מתאימה למתכנתות מן המגזר החרדי.

רייצ’יפ, כמרכז פיתוח ומחקר (R&D) – מעסיקים ומטפחים מגוון צוותים במחוזותיהם. צוות אחד, כנושא הכתבה הוא צוות הוריפיקיישן. צוות הווריפקיישן של רייצ’יפ עוסק בפיתוח ובדיקות של וריפיקציות SoC, אשר הן חלק בלתי נפרד, או לפחות משמעותי ביותר ביכולת של חברת הייטק לייצר ולשלח שבבי SoC, שכן הוריפיקציה הנ”ל היא זו שמכשירה ומעניקה את האישור או החותמת הסופית על מתאר ייצור מסוים של שבב SoC.

בית תוכנה איכותי הופך רעיונות ליצירות מופת דיגיטליות

ריפיקיישן הוא מעצמה בתחום פיתוח התוכנה, המתמחה בהפיכת רעיונות ליצירות מופת דיגיטליות. עם צוות של מפתחים, מעצבים ומהנדסים מיומנים ומלאי תשוקה, ריפיקיישן מביא לחיים מושגים חדשניים, תוך יצירת פתרונות תוכנה מותאמים אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח. בבית התוכנה ריפיקיישן, יצירתיות וחדשנות הם הליבה של כל מה שהם עושים. מפיתוח אינטרנט ואפליקציות לנייד ועד פתרונות בינה מלאכותית ולמידת מכונה, המומחיות שלהם משתרעת על פני מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות. עם תשומת לב קפדנית לפרטים והבנה עמוקה של חווית משתמש, ריפיקיישן מייצר יישומי תוכנה אינטואיטיביים ומדהימים מבחינה ויזואלית שמושכים את הקהל ומספקים ערך יוצא דופן. מונעת על ידי מחויבות למצוינות, ריפיקיישן דוחפת ללא הרף את הגבולות של מה שאפשר בנוף הדיגיטלי. באמצעות הגישה המשותפת שלה והבנה עמוקה של מגמות בשוק, היא מבטיחה שהלקוחות שלהם יישארו קדימה בנוף הטכנולוגי המהיר של היום.

רייצ’יפ וריפיקיישן בחטיבת החומרה והתוכנה

חטיבת החומרה של רייצ’יפ כוללת מספר צוותים. צוותים, אשר הקימה רייצ’יפ כדי לסייע ללקוחותיה במשימות ייעודיות, בדרך של מחקר ופיתוח. רייצ’יפ היא חברה הפועלת מ-2007, כמרכז מחקר ופיתוח. רייצ’יפ מספקת שירותי פיתוח תוכנה כמו גם פיתוח חומרה. כך שלקוחות יכולים לקבל עזרה מחטיבת התוכנה של רייצ’יפ, בפיתוח של אפליקציה, לדוגמה – בעוד שחטיבת החומרה תפיק מוצרים אחרים לחלוטין. הסיבה לכך היא שחטיבת החומרה של רייצ’יפ  עוזרת ללקוחותיה לפתח גם את הצד הפיזי, הקשיח של המוצרים
הטכנולוגיים שלהם, לא רק את המערכת הדיגיטלית שרצה ונותנת להם רוח חיים.

בית תוכנה
בית תוכנה

הסינרגיה של רייצ’יפ וריפיקיישן: מהפכה בגבול הדיגיטלי

כאשר הטכנולוגיות בעלות החזון של רייצ’יפ והאומנות הדיגיטלית של ריפיקיישן מתאחדים, נוצרת סינרגיה רבת עוצמה. שותפות זו מחוללת מהפכה בחזית הדיגיטלית, ומביאה פתרונות פורצי דרך שדוחפים את גבולות החדשנות. על ידי מינוף התקדמות המציאות המורחבת והמדומה של רייצ’יפ, בשילוב עם המומחיות של ריפיקיישן בפיתוח תוכנה, האפשרויות הופכות אינסופיות. יחד, הם יוצרים חוויות סוחפות שמשפרות את מעורבות המשתמש, משפרות את הפרודוקטיביות ומשנות תעשיות. שיתוף הפעולה בין רייצ’יפ לבין בית התוכנה ריפיקיישן אינו נוגע רק ליכולת טכנולוגית; זה עוסק בעיצוב ממוקד באדם ובשילוב חלק של טכנולוגיה חדשנית בחיי היומיום של אנשים. עם משימה משותפת ליצור פתרונות משמעותיים ובעלי השפעה, הצמד הדינמי הזה מוכן לעצב את עתיד הטכנולוגיה ולהעלות את הדרך בה אנו מתקשרים עם העולם הדיגיטלי.

מעשיו של צוות הוריפיקיישן ברייצ’יפ

חטיבת החומרה של רייצ’יפ כוללת צוותי פיתוח צ’יפים, כמו גם מומחי אוטומציה ובדיקות. עקב כך שבבית התוכנה של רייצ’יפ מועסקים יותר מ-120 מהנדסים ומהנדסות מוכשרים מהמגזר החרדי, כמו גם מפוזרים הנ”ל בשני מרכזי הפיתוח – בחיפה ובבני ברק, הצוותים שרייצ’יפ יכולה לבנות יכולים להיות בעלי ייעוד שונה. מעשיו של צוות הוריפיקיישן ברייצ’יפ, נובעים מיעודו הספציפי – שהוא כאמור, פיתוח ובדיקת וריפיקציות SoC.

הלקוחות של רייצ’יפ, אשר יכולים להיות חברות בין-לאומיות, חברות בטחוניות, מדיקל ו/או סטרטאפים, עובדים עם רייצ’יפ במודלים גמישים, המאפשרים לכל צוות ברייצ’יפ לתרום מניסיונו ולהשתלב באופן הרמוני עם החברות שמבקשות את שירותי החברה, קרי, הלקוחות. כך שרייצ’יפ וצוות הוריפיקיישן שלה יכולים לתרום התמחות מיוחדת בתחומים בהם ספציפית יש ביקוש למהנדסים מיומנים לתעשייה המקומית והעולמית. הסיבה לכך היא שרייצ’יפ מפעילה מאמצים גדולים במיוחד ברכש כוח אדם מומחה, כשזה שיכול להתבלט בתעשייה – אנשים שבאמת אפשר לקרוא להם
מומחים – ולוקחת את האנשים הללו לתוך תהליכי פיתוח ומחקר כך שהם מפיקים תובנות, הבנות וניסיון רב שיכול לסייע לחברות שבוחרות לעבוד עם רייצ’יפ – בשלל תחומי התמחות. במקרה זה, בתחום הוריפיקיישן.

לסיכום, חברת רייצ’יפ פעילה בתחום הפיתוח והמחקר זה שנים רבות, יש לה נכסים אנושיים רבים, כמו גם תחומי ידע רבים בהן פתחה מיומנות ראויה לציון. לחברת רייצ’יפ ניסיון של למעלה מ-13 שנה. בתיק העבודות של חברת רייצ’יפ קיימים פרויקטים רבים כמו גם לקוחות רבים, אשר מגיעים מן השוק המקומי ו/או העולמי. רייצ’יפ כחברה עם נוכחות טכנולוגית בין-לאומית, יכולה לספק מגוון רחב של פתרונות למגוון רחב של לקוחות מכל מיני תחומי תעשייה ובקשה.

שאלות נפוצות

בית תוכנה מספק מגוון רחב של שירותים, לרבות פיתוח תוכנה בהתאמה אישית, פיתוח אפליקציות אינטרנט ומובייל, בדיקות תוכנה ואבטחת איכות, עיצוב ממשק משתמש/UX, פתרונות מחשוב ענן ותחזוקה ותמיכה בתוכנה.

תהליך פיתוח תוכנה פועל בדרך כלל לפי מתודולוגיה זריזה. המשמעות היא שאנו מתמקדים בפיתוח איטרטיבי, שיתוף פעולה עם לקוחות ושיפור מתמיד. אנו מפרקים את הפרויקט לספרינטים קטנים יותר, מתעדפים תכונות ושומרים על תקשורת שוטפת עם לקוחות כדי להבטיח שקיפות וגמישות לאורך כל מחזור חיי הפיתוח.

ציר הזמן לפיתוח מוצר תוכנה יכול להשתנות בהתאם למורכבות והיקף הפרויקט. עדיף לדון בדרישות הספציפיות שלכם עם הצוות שלנו כדי לקבל הערכה מדויקת יותר. עם זאת, בממוצע, פרויקט פיתוח תוכנה יכול להימשך בין מספר שבועות למספר חודשים.

Skip to content