בהמשך לחודש המודעות לסרטן השד ובשיתוף פעולה עם עמותת "אחת מתשע" קיימה קבוצת Ready סדנת בריאות לעובדות הקבוצה

אחד מתשע

בעקבות חודש המודעות לסרטן השד ובשיתוף עמותת “אחד מתשע”, ערכה קבוצת Ready סדנת בריאות לעובדי הקבוצה שמטרות המפגש היו: העלאת המודעות לסרטן השד, חשיבות הגילוי המוקדם והכוונה. על בדיקות שגרתיות.

כ-80% מהנשים עובדות ב-Ready Group, ומתוך כך, אין ספק שהנשים שלנו הן כוח רחב וחזק שיכול להוביל שינוי ולעורר חשיפה אצל כל אחד בצוות העבודה, בבית, במשפחה, בחברה כולה. אנו מודים לעמותת “אחד מתשע” הפועלת להצלת חיים לאורך כל השנה ואשר פתחה את התודעה, העלתה את המודעות, הזיזה והניעה את העובדות לפעולה מונעת. נגד סרטן השד.

ולסימן “ותשמרו מאוד על נפשותיכם” – אנו ממליצים לכל אחד ואחד – “לכו להיבדק”.
אנחנו יודעים על Readygroup: Ready Group היא חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים במקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
בהרצאה שעסקה בחדשנות ומנהיגות סיפרה “רחלי גנות” כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה, על העבודה והפיתוח האישי של עובדי החברה מוכנים ועולם הנשים החרדיות בהייטק הישראלי. רחלי גנות סקרה גם את השינויים במבנים הארגוניים המסורתיים, הדורשים שינוי בתחום הניהול והמנהיגות.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, אימות שבבים, עיצוב פיזי, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה. “רחלי גנות”, סיפרה כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצה מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות.
תוכנה מוכנה לקבוצה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה.
Ready Group מנוסה בכלים לעיצוב שבבים כגון
Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, כמו גם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js , Python ועוד. רחלי גנות, מנכ”לית ומייסדת קבוצת רדי: “שמחנו לארח במשרדינו את משלחת הסטודנטים מאוניברסיטת IMD בשוויץ.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשלתי ועוד.
רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 פנו אלינו עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

Skip to content