הכשרה נוספת ל Chip Design & Verification נפתחה על ידי קבוצת Ready להנדסאיות תוכנה ואלקטרוניקה מצטיינות, בוגרות סמינרים מובחרים מהמגזר החרדי

הנדסאיות תוכנה

מזה 15 שנים הקבוצה עוסקת בהכשרת ושילוב דורות חדשים בתעשייה בהצלחה בתחומי השבבים וה”פיתוח תוכנה”, אוטומציה, אימות ואימות בענף המשלב פיתוח חומרה ותוכנה.
המשתתפים עברו מיון קפדני הכולל מבחנים קוגניטיביים, מבחני אנגלית, מבחני אישיות, מבחני תכנות וכן ראיונות מקצועיים מאתגרים

בוגרי ההכשרה מתנסים בפיתוח שפות בתחום ומכירים את המתודולוגיות המובילות.
שנים רבות של ניסיון בהכשרה ולקוחות מרוצים הוכיחו את הערך ותפוקת העבודה של בוגרות האימון שלנו כבר משלב כניסתן לתפקיד.

ההדרכה מותאמת לדרישות ולצרכים הספציפיים של חברות ההייטק המובילות בישראל שהן לקוחות הקבוצה.

בוגרות ההכשרה משתלבות בצוותי פיתוח השבבים ופיתוח התוכנה של הקבוצה תוך ליווי צמוד של המנהלים המומחים שלנו.
קבוצת רדי היא חברת “מו”פ” מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום. בחברות טכנולוגיה ובסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל.

לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה. בהרצאה שעסקה בחדשנות ומנהיגות סיפרה “רחלי גנות” כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה, על העבודה והפיתוח האישי של עובדי החברה מוכנים ועולם הנשים החרדיות בהייטק הישראלי. רחלי גנות סקרה גם את השינויים במבנים הארגוניים המסורתיים, הדורשים שינוי בתחום הניהול והמנהיגות. השבוע התכנסו עובדי קבוצת Ready לערב מעשיר שכלל ארוחת ערב מפנקת, כוסית כוסית לחג, הרצאה על חידוש משולב טעים בשם “ארוחה מהעתיד” שהעבירה מעיין פרילוק והרצאה משולבת עם דוגמניות על “הדפסת תלת מימד” שניתן על ידי עובד קבוצת Ready, יעקב ביופצ’יק.

המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה. “רחלי גנות”, סיפרה כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה.

לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצה מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות.

תוכנה מוכנה לקבוצה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה.
Ready Group מנוסה בכלים לעיצוב שבבים כגון
Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, כמו גם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js , Python ועוד. רחלי גנות, מנכ”לית ומייסדת קבוצת רדי: “שמחנו לארח במשרדינו את משלחת הסטודנטים מאוניברסיטת IMD בשוויץ.

כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשלתי ועוד.
רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 פנו אלינו עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

Skip to content