הצד היפה של ההיי-טק: חברות שדואגות לעובדים מבודדים

חברות רבות בענף לא עוזבות את העובדים שנכנסים לבידוד – בין אם הם חולים בקורונה ובין אם לא – ושולחות להם חבילות של מוצרי יסוד, ממתקים או משחקים לילדים, כדי ליהנות מהזמן שלהם.

Raychip, המספקת שירותי מו”פ טכנולוגיים מורכבים ומבצעת פרויקטים בעולמות החומרה והתוכנה, הבינה שלכל עובד יש את הצרכים שלו, ובהתאם לכך התאימה לו את המתנות שיעזרו לו לעבור את הבידוד בצורה הנעימה והקלה ביותר. עובדים רבים הם הורים לילדים, שהעסקתם ב”בידוד” היא משימה בלתי אפשרית פשוטה, ולכן אחת המתנות היא מארז משחקים המותאם לגילאים השונים של הילדים.

ליטל שמשוני, סמנכ”ל Raichip, מסר כי “מטרת המתנה היא בראש ובראשונה לתת לעובד את התחושה שהוא לא לבד, גם כשאנחנו רחוקים. החברה רואה אותו אישית, ועוזרת לו לעבור את זה תקופה קשה עם מסירה מועילה, שמכניסה מיד עניין ושמחה למשפחה – ואלה המשוב שאנו מקבלים”.


קבוצת רדי היא חברת R&D 360 מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מיקומים שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו מספקים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי R&D 360 ב ישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, אימות שבבים, עיצוב פיזי, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & קושחה, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI) / LMS/ IT), אימות QA/ אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה קבוצתית מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות.
תוכנת קבוצה מוכנה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה.
Ready Group מנוסה בכלי עיצוב שבבים כגון Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, כמו גם עם מספר שפות תכנות. ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML 5, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js, Python ועוד.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון מוליכים למחצה, טלקום,
רכב, פינטק, אגריטק, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואי, ממשלתי, IoT, ביג דאטה ולמידת מכונה, מערכות אוטונומיות ועוד.
רוצה לחקור עוד על פתרונות R&D 360 שלנו? 📞 פנו אלינו עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

לכתבה המלאה: https://www.pc.co.il/news/353838

Skip to content