כפירמת R&D 360 לפיתוח תוכנה וחומרה, וכמובילים טכנולוגית, אנחנו לוקחים חלק בועידת ישראל לטכנולוגיות ומידע של הלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל, שמתקיימת היום.

מו"פ

המציאות העסקית, הארגונית והאישית שאנו חווים נמצאת בתהליך של שינוי וגיבוש מתמידים. מדובר במגמה שלא הולכת להיעלם – אך תתעצם ותהפוך למאפיין קבוע בעולם בו פועלים ארגונים ומנהלים.

בעולם דינמי עם דרישות משתנות, כאשר קצב השינוי מואץ כל הזמן, בעוד הפער בביקוש לכישרונות ממשיך לגדול, עולה הצורך בחברות בעלות מו”פ חכם ומתוחכם יותר והמשימה למצוא את התמהיל המורכב מ- אנשים, תהליכים וטכנולוגיה הם בראש סדר העדיפויות של מובילי המו”פ בשוק.

הכנס השנה עוסק בהשפעת השינוי הדיגיטלי הגובר, עוצמתו וקצבו על השפעת העסקים, הכלכלה, התעשייה והחברה בישראל, כמו גם כיצד לנהל נכון את ההזדמנויות והמשברים ומה לעשות במשק. תחומי תעסוקה, אינטגרציה וגיוון.

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בפיתוח מו”פ, אנו ממשיכים להתעדכן בטרנדים החדשים על מנת שנוכל לעזור ללקוחותינו להכיל ולהתמודד ביעילות עם כמות בלתי פוסקת של שינויים ואף לאתר ולהפיק מהם תובנות והזדמנויות חדשות. .

שמחים לקחת חלק בכנס החשוב הזה, נתראה בכנס הבא!
קבוצת Ready היא חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה. בהרצאה שעסקה בחדשנות ומנהיגות סיפרה “רחלי גנות” כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה, על העבודה והפיתוח האישי של עובדי החברה מוכנים ועולם הנשים החרדיות בהייטק הישראלי. רחלי גנות סקרה גם את השינויים במבנים הארגוניים המסורתיים, הדורשים שינוי בתחום הניהול והמנהיגות.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה. “רחלי גנות”, סיפרה כיצד הקימה את החברה, שהייתה חלוצה בתחום העסקת נשים חרדיות בעולם פיתוח החומרה והתוכנה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצה מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות.
תוכנה מוכנה לקבוצה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה.
Ready Group מנוסה בכלים לעיצוב שבבים כגון
Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, כמו גם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js , Python ועוד. רחלי גנות, מנכ”לית ומייסדת קבוצת רדי: “שמחנו לארח במשרדינו את משלחת הסטודנטים מאוניברסיטת IMD בשוויץ.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשלתי ועוד.
רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 פנו אלינו עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

Skip to content