וריפיקציית על חלל!

חללית

“בראשית”, גאווה ישראלית, ה”חללית” הראשונה של ישראל לירח.

המוח של החללית הוא שבב של חברת Ramonchips על שם אילן רמון, סטארטאפ ישראלי מיקנעם שמפתח שבבים מורכבים לחלל. הצוות שלנו ברייצ’יפ בני ברק עבד יחד עם רמונצ’יפ במשך 3.5 שנים והקים את סביבת האימה לדור הבא של שבבי חלל.

קבוצת Ready היא חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצה מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות, שילוב ענן.
בראשית, גאווה ישראלית, ה”חללית” הראשונה של ישראל לירח.

מוח החללית הוא שבב של חברת Ramonchips על שם אילן רמון, סטארטאפ ישראלי מיקנעם שמפתח שבבים מורכבים לחלל. הצוות שלנו ברייצ’יפ בני ברק עבד יחד עם רמונצ’יפ במשך 3.5 שנים והקים את סביבת האימה לדור הבא של שבבי חלל

תוכנה מוכנה לקבוצה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה, אינטגרציה בענן.
Ready Group מנוסה בכלי עיצוב שבבים כגון Verilog, VHDL, System Vreilog, Specman ו-System, וכן עם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון s C++, C#, .NET, PHP, HTML, Java, JavaScript , iOS, Android, Angular, React, Node.js, Python ועוד.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון
מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשל, IoT, Big Data ולמידת מכונה, אינטגרציה בענן, מערכות אוטונומיות ועוד.

רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 צרו קשר עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected].

 

כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון
מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשל, IoT, Big Data ולמידת מכונה, אינטגרציה בענן, מערכות אוטונומיות ועוד.

Skip to content