שירה אופק, מנהלת חטיבת חומרה

קידום מעמד האישה

      קידום מעמד האישה  

קידום מעמד האישהלכבוד היום הבינלאומי לנערות ונשים במדע מערכת שוחחה עם מספר נשים בעולם הטכנולוגיה, ושמעה כיצד ניתן לקדם את מעמד האישה במדע.,מנהלת כבר למעלה מ- 8 שנים צוות של נשים חזקות, טכנולוגיות, מפתחות שבבים וורפיקיציה
שמשנות כבר ברגעים אלו את פני העתיד הטכנולוגי של כולנו. להמשך הכתבה

קבוצת Ready היא חברת מו"פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על מיקומים שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו מספקים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו"פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI / LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
קבוצת חומרה: תכנון FPGA/ASIC/VLSI, אימות ואימות/פריסה לאחור, וקבוצה מוכנה הפועלת בקידום מעמד האישה
קידום מעמד האישה לכבוד היום הבינלאומי לנערות ולנשים במדע, שוחחה המערכת עם מספר נשים בעולם הטכנולוגיה, ושמעה כיצד ניתן לקדם את מעמד האישה במדע. במשך למעלה מ-8 שנים, היא מנהלת צוות של נשים חזקות, טכנולוגיות, מפתחי שבבים ווירטואליזציה
שמשנים את פני העתיד הטכנולוגי של כולנו ברגע זה. להמשך המאמר
Skip to content