חברת רייציפ מתרחבת ופותחת סניף חדש בחיפה

חיפה

חברת רייצ’יפ שמחה להודיע על פתיחת סניף חדש בחיפה כחלק מגידול מאסיבי בשנת 2011 בביקוש לעובדים במקצועות החומרה.
סניף חיפה נותן שירותים לחברות באזור חיפה והצפון ומתווסף למרכז הפיתוח הוותיק בבני ברק.

הסניף מנוהל על ידי אייל יצקן, המביא עמו למעלה מ-20 שנות ניסיון בתעשיית המוליכים למחצה. מרכז הפיתוח של רייצ’יפ בחיפה מתמחה ב-backend, Design Verification Layout, SW.

על רייצ’יפ
Rachip מתמחה בשירותים לתעשיית המוליכים למחצה ומציעה פתרון “Near Shore” ברמה מקצועית ובעלות תחרותית. מודל עבודה זה מספק גמישות תפעולית וחיסכון בעלויות.
צוות הפיתוח מתבסס על מהנדסות מהעדה החרדית שנבחרו בקפידה והוכשרו, וכן מנהלות פרויקטים מנוסות מהתעשייה. מודל זה מציע את היתרונות של פתרון offshore יחד עם קרבה גיאוגרפית, נאמנות מקצועיות ויעילות.

קבוצת רדי הינה חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים במקומות שונים בישראל” מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצת Ready: FPGA/ASIC/VLSI Embedded עיצוב, אימות, backend/layout ואימות. סניף חיפה נותן שירותים לחברות באזור חיפה והצפון ומתווסף למרכז הפיתוח הוותיק בבני ברק.

תוכנת קבוצה מוכנה: מערכות Embedded בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה, Embedded & Firmware.
Ready Group מנוסה בכלי עיצוב שבבים כגון Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, וכן עם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML5, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js, Python ועוד.
החשיבות של שירותי פיתוח תוכנה טמונה ביכולתם לעזור לעסקים להגיע ליעדים שלהם בצורה מהירה ויעילה יותר. על ידי שימוש בפיתוח תוכנה, חברות יכולות לצמצם את זמן היציאה לשוק עבור מוצרים ושירותים, לייעל את המשאבים שלהן לקראת ביצוע הליבה שלהם ולהתאים יותר למגוון דרישות הלקוחות. בנוסף, פיתוח תוכנה מאפשר לחברות להרחיב את פעילותן ולהשיק מוצרים חדשניים המותאמים במיוחד לצרכי הלקוחות שלהן. זה יכול לתת להם יתרון משמעותי על פני המתחרים.

בסך הכל, השקעה בשירותי פיתוח תוכנה מקצועיים חיונית על מנת שעסקים יוכלו לעמוד בקצב הטכנולוגיות המתפתחות ולשמור על יתרון תחרותי בעולם המשתנה במהירות. בעזרת מפתחים מנוסים, ארגונים יכולים ליצור פתרונות רבי עוצמה שמגדילים את הפרודוקטיביות תוך צמצום בעלויות מיותרות בו-זמנית.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון
מוליכים למחצה, טלקום, רכב, Embedded & Flimware FinTech, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואי, ממשלתי, IOT, Big Data ו-Machine Learning, מערכות אוטונומיות ועוד. סניף חיפה נותן שירותים לחברות באזור חיפה ו הצפון ומתווסף למרכז הפיתוח הישן בבני ברק.

רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 צרו קשר עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected]

החברה נוסדה בשנת 2007 על ידי רחלי גנות, אשר מגיעה מעולם פיתוח השבבים וזיהתה את המחסור בכוח אדם מקצועי ואת הפוטנציאל בהכשרת המהנדסות החרדיות לתחום זה.
בארבע שנות קיומה צברה החברה מגוון רחב של לקוחות מהתעשייה המשלבים את צוותי הפיתוח של רייצ’יפ בפרויקטים מורכבים בחזית הטכנולוגיה.

Skip to content