כיאה לחברה טכנולוגית שחושבת צעד אחד קדימה ועוסקת בחדשנות באופן יומיומי, היה מתבקש להזמין לאירוע הרמת כוסית חגיגית לכבוד ראש השנה, הרצאות בתחומים מיוחדים וחדשניים.

ארוחה מהעתיד

השבוע התכנסו עובדי קבוצת Ready לערב מעשיר שכלל ארוחת ערב מפנקת, כוסית כוסית לחג, הרצאה על חידוש משולב טעים בשם “ארוחה מהעתיד” שהעבירה מעיין פרילוק והרצאה משולבת עם דוגמניות על “הדפסת תלת מימד” שניתן על ידי עובד קבוצת Ready, יעקב ביופצ’יק.

רחלי גנות, מנכ”לית ומייסדת Ready פתחה את הערב המרגש בדבריה, סיפרה על פועלה, כיצד הקימה בעשר אצבעותיה את Ready והעניקה השראה גדולה לכולנו.

לאחר מכן המשכנו להרצאה המסקרנת של MAAYAN PRILUK 🍷 ארוחת ערב מהעתיד – “ארוחת ערב מהעתיד” שהכירה לנו מהו בעצם חדשנות משולב טעים.
“ארוחה מהעתיד” היא הרצאה על חדשנות באוכל, על סטארטאפים בתחום האוכל – תחום לוהט המכונה “פוד טק”.
האם באמת נעבור לאכול בשר מתורבת? אחד שהם הכינו במעבדה? האם יהיה תחליף בריא לסוכר? שאלות כאלו ועוד עלו בהרצאה והשאירו אותנו המומים ונרגשים לקראת מה שעתיד לבוא אלינו ולצלחת שלנו.

במהלך ההרצאה קיבלנו “קופסת הפתעות” מסקרנת המכילה טעימות של מוצרים שונים ומאוד מפתיעים. הקופסה החדשנית, ממנה יכולנו לטעום במהלך הערב, היוותה מרכיב ייחודי משלים להרצאה המרתקת.

גילינו שבעתיד הקרוב (ואפילו ממש עכשיו!) נוכל לבקר במסעדות שמציעות המבורגר אצות ספירולינה ולקנות ביצים טבעוניות בסופר. במהלך הערב התנסנו, טעמנו קרקר אצות וקוויאר טבעוני, לעסנו מסטיק שמשדר את החשק למתוק לאחר האכילה ולגמנו קפה מתמרים ואפילו כלי אוכל מקקאו.

מאחר והערב עמד בסימן התחדשות וטכנולוגיה “עתידית”, גם ההרצאה של יעקב ביופצ’יץ הייתה איתה עשינו עסקה בתחום.
יעקב נתן לנו הרצאה בנושא “הדפסת תלת מימד” והציג בפנינו את התפתחות התחום מאז המצאת מדפסת התלת מימד הראשונה ב-1986, על ידי צ’ק האל.
אנו משתמשים בטכנולוגיה זו כיום בתחומים רבים ומגוונים – רפואה, אדריכלות, אומנות, בידור ועוד. דיברנו על היתרונות והאתגרים של ההדפסה
בהדפסת תלת מימד, טכנולוגיות ההדפסה הנפוצות ועוד.

יעקב הביא לנו מוצרים מרהיבים שיצר בהדפסת תלת מימד, כולל הלוגו של Ready Group.
תודה למעיין פרילוק ויעקב ביופצ’יק על הרצאות מיוחדות ומרתקות המשלבות חוויה לכל החושים! למדנו המון ונהנינו מאוד.

שתהיה לך שנה טובה, מתוקה, מוצלחת וחדשנית.

Skip to content