ליטל שמשוני מונתה לסמנכ”ל השיווק בחברת ההיי טק
  READY

חברת ההייטק READY, מודיעה על מינויה של ליטל שמשוני לסמנכ”ל השיווק בחברה. במסגרת תפקידה תוביל ליטל את מערך השיווק של החברה, הנמצאת בתהליך צמיחה מואץ.

שמשוני, בעלת ניסיון של עשור בתפקידי ניהול שיווק מחברות שונות, שימשה כמנהלת השיווק של ה- Gift Card בחברת max (לאומי קארד לשעבר). בעברה ניהלה פרויקטים שיווקיים בבנק הפועלים ובחברות נוספות.
היא בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמסלול האקדמי המכללה למנהל.

לידיעות המלאות כנסו לקישור: 

מנהלי שיווק מצייצים: https://shivuk.me/news/marketingnews/22009

TECH-IL:
https://www.tech-il.co.il/2021/08/17/lital-rachip

קבוצת רדי הינה חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים במקומות שונים בישראל” מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו מספקים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה קבוצתית מוכנה: עיצוב משובץ FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות.
תוכנת קבוצה מוכנה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה, Embedded & Firmware.
Ready Group מנוסה בכלי עיצוב שבבים כגון Verilog, VHDL, System Verilog, Specman ו-System, וכן עם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון C++, C#, .NET, PHP, HTML5, Java, JavaScript, iOS, Android, Angular, React, Node.js, Python ועוד.
החשיבות של שירותי פיתוח תוכנה טמונה ביכולתם לעזור לעסקים להגיע ליעדים שלהם בצורה מהירה ויעילה יותר. על ידי שימוש בפיתוח תוכנה, חברות יכולות לצמצם את זמן היציאה לשוק עבור מוצרים ושירותים, לייעל את המשאבים שלהן לקראת ביצוע הליבה שלהם ולאפשר התאמה טובה יותר למגוון דרישות הלקוחות. בנוסף, פיתוח תוכנה מאפשר לחברות להרחיב את פעילותן ולהשיק מוצרים חדשניים המותאמים במיוחד לצרכי הלקוחות שלהן. זה יכול לתת להם יתרון משמעותי על פני המתחרים.

בסך הכל, השקעה בשירותי פיתוח תוכנה מקצועיים חיונית על מנת שעסקים יוכלו לעמוד בקצב הטכנולוגיות המתפתחות ולשמור על יתרון תחרותי בעולם המשתנה במהירות. בעזרת מפתחים מנוסים, ארגונים יכולים ליצור פתרונות רבי עוצמה שמגדילים את הפרודוקטיביות תוך צמצום בעלויות מיותרות בו-זמנית.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון
מוליכים למחצה, טלקום, רכב, Embedded & Flimware FinTech, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואי, ממשלתי, IOT, Big Data ולמידת מכונה, מערכות אוטונומיות ועוד.
רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 צרו קשר עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected]

Skip to content