שותפים בפיתוח לעולם הביטוח הפנסיוני

פיתוח

פיתוח פלטפורמת ענן לתפעול פנסיוני

בסוף 2019, צוות הפיתוח בחטיבת התוכנה של RACHIP השלים בהצלחה את ה”כניסה לחיות” של מערכת TimeWatch “פנסיון”. “Timewatch Pension” הינה פלטפורמת ענן לתפעול פנסיוני, לדיווחי מעסיקים, בהתאם לחובה על פי חוק. המערכת מאפשרת דיווח על קרנות הפנסיה באמצעות רשומות דיגיטליות, בקובץ נתונים ממוחשב ובמבנה אחיד. שימוש בממשק מעסיק נוח ומתקדם הופך את נושא ההפרשות הפנסיוניות לפשוט ומדויק וחוסך לארגון זמן וכסף רב.

הפרויקט בוצע עבור הלקוח TimeWatch Lesa Vision, המתמחה בפתרונות מלאים ומתקדמים לדוחות נוכחות, ניהול ובקרה על שעות העבודה של כל סוגי העובדים בעסק (מהמשרד ומהשטח), בכל מקום. זמן ומכל מקום. פתרונות אלו מסייעים לבעלי עסקים, מנהלי משאבי אנוש ועסקים קטנים וגדולים לנהל את העובדים שלהם, להפחית עלויות ולהגדיל את הפרודוקטיביות.

קבוצת Ready היא חברת מו”פ מובילה משנת 2007 עם יותר מ-200 מומחים הפרוסים על פני מקומות שונים בישראל מהצפון ועד הדרום בחברות טכנולוגיה וסטארטאפים שונים, אנו נותנים תוכנה וחומרה מקצה לקצה עם מרכזי מו”פ בישראל. לקוחות Fortune 500, סטארטאפים חדשניים וחברות טכנולוגיה.
המומחיות שלנו: AI/ML, IOT & Cloud Integration, ASIC & FPGA Design, Verification Chip, Design Physical, Post Silicon Validation, Board Design, Embedded & Firmware, Web & Mobile, Native Mobile Apps, GIS Apps, Development (CRM/BI/ LMS/IT), אימות QA/אוטומציה.
לקוחות שותפים איתנו במודלים גמישים של שירותים מנוהלים, פרויקטי סוהר ומיקור חוץ. אנו תומכים בהם בהבאת המוצרים שלהם לשוק בזמן, בתקציב ובאיכות גבוהה.
חומרה של קבוצה מוכנה: עיצוב FPGA/ASIC/VLSI, אימות, קצה אחורי/פריסה ואימות, שילוב ענן.
בראשית, גאווה ישראלית, ה”חללית” הראשונה של ישראל לירח.

מוח החללית הוא שבב של חברת Ramonchips על שם אילן רמון, סטארטאפ ישראלי מיקנעם שמפתח שבבים מורכבים לחלל. הצוות שלנו ברייצ’יפ בני ברק עבד יחד עם רמונצ’יפ במשך 3.5 שנים והקים את סביבת האימה לדור הבא של שבבי חלל

תוכנה מוכנה לקבוצה: מערכות משובצות בזמן אמת, בינה עסקית, IoT, ביג דאטה, אפליקציות אינטרנט ומובייל, מערכות מבוססות ענן, UI/UX, ו-QA/אוטומציה, אינטגרציה בענן.
Ready Group מנוסה בכלי עיצוב שבבים כגון Verilog, VHDL, System Vreilog, Specman ו-System, וכן עם מספר שפות תכנות ופלטפורמות כגון s C++, C#, .NET, PHP, HTML, Java, JavaScript , iOS, Android, Angular, React, Node.js, Python ועוד.
כישורי פיתוח השבבים והתוכנה שלנו חלים על מגזרי טכנולוגיה רבים כגון
מוליכים למחצה, טלקום, רכב, פינטק, AgriTech, צבא ותעופה, יישומים עסקיים, רפואה, ממשל, IoT, Big Data ולמידת מכונה, אינטגרציה בענן, מערכות אוטונומיות ועוד.

רוצה לחקור עוד על פתרונות המו”פ שלנו? 📞 צרו קשר עוד היום בכתובת https://readygroup.co.il/contact-us/ או שלחו לנו מייל לכתובת [email protected]

מערכת “TimeWatch פנסיה” מאפשרת שידור של XMLים, קבלת היזונים ופיענוח שלהם. מטרת המערכת לתפעל בצורה אופטימלית את דיווחי המעסיקים וההיזונים החוזרים תוך הצגת דשבורדים ופילוח נתונים בצורה נוחה ויעילה למשתמשים, הכוללת את כל הממשקים והתקשורת עם המסלקה הפנסיונית.

בנוסף קיימת מערכת ניהול תומכת המאפשרת ניהול חברות, משתמשים ועוד.

המערכת פותחה ב PHP ו REACT.

ה  DATA BASE  הוא MY SQL

האתגרים בפרויקט היו לוחות הזמנים הצפופים כדי לתת שרות מהיר ומענה לרגולציה עבור המשתמשים. כמו כן, הייתה עבודה רבה על פיענוח ההיזונים ועבודה שותפת עם המסלקה הפנסיונית עד להשגת התוצאות הרצויות, כולל היבטים של אבטחת מידע לצורך שמירה על הנתונים הרגישים.

Skip to content