תוכן עניינים

צרו קשר

רחלי גנות, מנכ”לית קבוצת רדי, זכתה בפרס מובילי התעשייה בכנס ChipEx2024 על תרומתה בשילוב נשים חרדיות בהייטק

global-chip-industry-leaders-award-chipex2024-conference

הפרס ניתן על הישגיה המרשימים בהקמת Rachip (כיום Ready Group), חלוצת העסקת מהנדסות חרדיות והפיכת החברה לספקית שירותי תכנון מרכזית בתחום השבבים

ועדת פרס מובילי התעשייה העולמית של ChipEx2024 החליטה להעניק את פרס מובילי התעשייה לרחלי גנות. הטקס התקיים במסגרת פסגת הבכירים של ChipEX2024 שהתקיים ב-8 במאי במרכז פרס לשלום ולחדשנות ביפו. רחלי גנות זכתה בפרס מובילי התעשייה בכנס ChipEX2024 על תרומתה בשילוב נשים חרדיות בהייטק.

 

global-chip-industry-leaders-award-chipex2024-conference
קרדיט: ניב קנטור

גנות, היא מייסדת ומנכ”לית קבוצת Ready (שנקראה במקור Rachip). היא הקימה את Rachip בשנת 2007 לאחר שעבדה 13 שנים בתפקידים שונים בחברות מוליכים למחצה כגון: MindSpeed, Verisity, FlexLight ו-Infineon. היא נולדה וגדלה במשפחה חרדית והחליטה להקים חברה ייחודית שתאפשר לנשים חרדיות לעבוד בתעשיית השבבים. כיום מעסיקה קבוצת Ready 170 עובדים, רובם נשים חרדיות. לרחלי תואר B.Sc במדעי המחשב ומתמטיקה מאוניברסיטת בר אילן ותואר EMBA מקלוג-רקנאטי.

רחלי היא חברת הנהלה ב-IATI (ארגון הגג של תעשיות ההיי-טק ומדעי החיים בישראל), חברה בארגון ללא מטרות רווח “פנים-חדשות”, וכן מכהנת כחברת חבר בחבר הנאמנים של מכללת הדסה.

רחלי נבחרה כאחת ממדליקי המשואות של מדינת ישראל ליום העצמאות, כהוקרה על תרומתה המתמשכת לקהילה ולחברה הישראלית.

“על הישגיך המרשימים בהקמת Rachip (כיום Ready Group), חלוצת העסקת מהנדסות חרדיות, על הובלת חברתך להפוך לספקית שירותי תכנון מרכזית בתעשיית המוליכים למחצה בישראל, המתהדרת בכוח עבודה של מאות עובדים, רובם נשים חרדיות.” נכתב בהודעת וועדת הפרס.

בדברי התשובה שלה בטקס אמרה גנות: תודה על השותפות והאמון ארוכי השנים. זו זכות גדולה לעבוד אתכם, זו זכות גדולה להיות חלק מכל כך הרבה מוצרי טכנולוגיה בארץ ובעולם.

” זו זכות גדולה להכשיר ולקדם כל כך הרבה נשים לעבוד בתעשיית השבבים, לקדם כוח עבודה מגוון ומכיל יותר. אני חושבת שבמיוחד בתקופה מאתגרת זו, החברה שלי והתעשייה שלנו מוכיחות שביחד אנחנו מנצחים. מי ייתן וכולנו נדע ימים טובים יותר.” סיכמה גנות.

לקריאת הכתבה באתר צ’יפורטל: לחצו כאן

Skip to content