ג'וניורים בהייטק

ג'וניורים בהייטק

התכנית לשילוב ג׳וניורים
טכנולוגיים בשירות מנוהל

חודשיים‭ ‬ראשונים‭ ‬ללא‭ ‬עלות‭!‬

קבוצת Ready זכתה בקול קורא “הזנק להייטק”
של רשות החדשנות לשילוב ג’וניורים טכנולוגיים
בחברות עתירות ידע ומציעה לתעשייה מודל שירותי תוכנה, חומרה ובדיקות
הכולל מעטפת מלאה של שירות מנוהל בליווי וחניכה
של מומחי החברה בעלות מסובסדת. 

הג’וניורים הינם בוגרי תואר אקדמאי/הנדסאי
של מקצועות טכנולוגיים בתחומי פיתוח
בעולמות החומרה והתוכנה.

חודשיים ראשונים ללא עלות בהתחייבות ל-4 חודשים נוספים

תוכנית הג’וניורים לשילוב בחברות הייטק של קבוצת Ready!

ברוכים הבאים לתוכנית הג’וניורים של קבוצת Ready! אנו מתרגשים להציע לחברות המחפשות להרחיב את צוותיהן בענף ההייטק ולשפר את יכולותיהן הטכנולוגיות את הפתרונות המבוססים על טכנולוגיה. תוכנית זו מתאימה במיוחד לחברות המעוניינות בגיוס ג’וניורים, המעוניינות להשתמש ביכולת ובידע של בוגרי תואר אקדמאי/הנדסאי בתחומי פיתוח החומרה והתוכנה.

תוכנית הג’וניורים שלנו מורכבת ממומחים צעירים ומנוסים, המגיעים עם רקע אקדמאי והנדסי מובהק ועשיר בידע. בין התחומים שבהם הם מתמחים נמנים פיתוח תוכנה, פיתוח חומרה, ניתוח נתונים, בדיקות תוכנה, ועוד. הם מוכנים להשתלב בצוותים שלכם ולתרום להם באופן מיידי.

בנוסף לידע וליכולות הטכנולוגיות שהם מביאים איתם, הג’וניורים שלנו מקבלים ליווי וחניכה ממומחים ומנהלי פרויקטים מוכשרים בחברה. הם יוכלו להיות התוספת המושלמת לצוותים שלכם, תוך כדי שימוש במסגרת מעודדת ותומכת.

עם חודשיים ראשונים ללא עלות והתחייבות נוספת של 4 חודשים נוספים, הצעת השירות של Ready Group היא הזדמנות ייחודית לחברות לשדרג את צוותיהן ולהבטיח פרויקטים מוצלחים ומתוחזקים כראוי.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהתחיל את המסע המקצועי המרתק והמאתגר שלכם איתנו בקבוצת Ready.

תוכנית ג’וניורים – הזדמנות ייחודית להשפיע על העתיד

לחברות המגייסות ג’וניורים קיימת הזדמנות ייחודית להשפיע על העתיד של צוות העובדים שלהן ולהשקיע בפוטנציאל המבטיח של הג’וניורים. בעזרת תוכנית הג’וניורים, החברות יכולות לקדם צוות טכנולוגי מתקדם ומקצועי, שישפיע על ההתפתחות והצמיחה שלהן בעתיד. חברות אל תוכל להפוך ליעד מועדף למקצוענים שרואים בהן את המקום המתאים להתפתחותם המקצועית.

המבצע מאפשר לחברות להביא את הג’וניורים ולאפשר להם להתמקצע בתחום הטכנולוגיה תוך שהם מקבלים את התמיכה וההדרכה המקצועית הנדרשת ואף מביא לחברות את היכולת להשפיע על דרכי העבודה בעתיד וליצור צוותים טכנולוגיים חזקים ומתקדמים ביותר.

באמצעות שיתוף פעולה עם תכנית הג’וניורים שלנו, תיהנו ממגוון יתרונות מקצועיים ואישיים:

גיוון תחומי

הג’וניורים שלנו מגיעים מתחומי הייטק השונים ומביאים עימם ניסיון וידע מגוון. זה מאפשר לחברות להתנסות בטכנולוגיות חדשות ולהשתמש במגוון רחב של כישורים בתהליך הפיתוח והשידרוג.

מהירות גיוס

הג’וניורים שלנו מוכנים לשילוב בפרויקטים שלכם במהירות יחסית גבוהה. הם מתאימים לתהליכי עבודה גמישים ויכולים להתאים את עצמם בקלות לדרישות ולצרכי הפרויקט.

פתרונות מותאמים אישית

הג’וניורים שלנו עובדים בשיתוף פעולה רציף, על מנת, לספק לכם פתרונות מותאמים אישית לצרכי העסק שלכם. אנו מתאימים את השירותים לפי דרישותיכם המיוחדות ומטרותיכם הארגוניות.

התמחות מקצועית

הג’וניורים שלנו עוברים תהליכי נבחרת ואימון מקצועי על ידי מומחים בעלי ניסיון. זה מבטיח כי הם מגיעים לכם עם הידע והכישורים המתאימים לעבודה בסביבת העבודה שלכם.

שיפור תהליכים

 עם הייעוץ האישי, תוכלו לשפר ולייעל תהליכי עבודה ולמקסם את הביצועים של העסק שלכם. המומחים שלנו יספקו לכם כלים וטכניקות שיעזרו לכם להשיג תוצאות מרשימות יותר.

תהליך עבודה מתקדם

הג’וניורים שלנו מביא עמו עבודת מקצועיות וידע מתקדם בתחומי הייטק. זה מאפשר לצוותים שלכם להשתמש בתהליכי עבודה מתקדמים ומשופרים שיבואו לידי ביטוי בתכנון, פיתוח והטמעת פרויקטים.

שיתוף פעולה עם קבוצת Ready מבטיח לכם.ן תמיכה מקצועית, מהירות בשילוב ופתרונות מותאמים אישית וביעילות גבוהה. צרו איתנו קשר כדי לקבל מידע נוסף ולהתחיל את התהליך של השיפור והשדרוג של חברתכם בעזרת הג’וניורים הטכנולוגיים שלנו.

 

Ready Group, Shacham St 3, B.S.R CITY, Building Y, Petah Tikva, Israel  |  074-7184000

Skip to content