המחסור בכוח אדם טכנולוגי
עוצר לכם את הפיתוח?

שירותי פיתוח תוכנה וחומרה מקצה לקצה במיקור חוץ

logo white
logo white

המחסור בכוח אדם טכנולוגי עוצר לכם את הפיתוח?

שירותי R&D תוכנה וחומרה במיקור חוץ מקצה לקצה בזמינות מיידית!

קבוצת Ready

בעלת 16 שנות ניסיון וכ-200 אנשי פיתוח מנוסים, לאחר סינונים קפדניים ובעלי ניסיון בעשרות פרויקטים במגוון תחומים: תוכנה, חומרה, QA ואוטומציה, ולידציה, AI, BI ועוד..

אצלנו תקבלו לא רק טאלנט איכותי ומסור אלא מעטפת מלאה של ניהול פרויקטים ושירותים מנוהלים.

לקוחות מספרים
לקוחות מספרים

מי
אנחנו?

מי
אנחנו?

קבוצת Ready (לשעבר Rachip) מתמחה ב-R&D 360 ומעניקה מעטפת מלאה לפיתוח שבבים, תוכנה וחומרה מקצה לקצה. פועלים מ-2007 , מקימים ומנהלים צוותי מו”פ עבור הלקוחות, מספקים שירותי מומחים בתחומם ומבצעים פרויקטי פיתוח של מערכות מורכבות. חטיבת החומרה כוללת צוותי פיתוח צ’יפים, מומחי FPGA, מערכות משובצות, ולידציה, אוטומציה ובדיקות. חטיבת התוכנה כוללת התמחות ופרויקטים בתחומי האינטרנט והמובייל ,מערכות ארגוניות ובדיקות אוטומטיות.

כ-200 מומחים בפריסה ארצית, בדגש על שילוב מהנדסות מהמגזר החרדי. הלקוחות הם חברות רב לאומיות, חברות ישראליות, סטארטאפים חדשניים, מכלל התעשיות: Semiconductors, Automotive , Medical, fintech, agrotech, בטחוני, ממשלתי ועוד. מודלים גמישים של שירות מנוהל, פרויקטים ומיקור חוץ.

מצוינות היא תפיסת עולם וחלק בלתי נפרד מה-DNA של Ready, המובילה את הקבוצה כמכלול ערכים וצמיחה תמידית. החברה נבחרה על ידי גלובס (פעמיים ברציפות) לאחת החברות הצומחות לשנת 2022 ו-2023.

למה לבחור ב- READY GROUP ?

מומחיות טכנית רחבה

מאפשרת את התשתית של הדור הבא של טכנולוגיה ומוצרים של חברות רב לאומיות וישראליות מובילות וכן סטארטאפים חדשניים בשלבים שונים.

מודל -360

מעניק שירות צמוד מותאם וייחודי לכל לקוח, המאפשר הקמת צוותי עבודה המוטמעים בצוותי הלקוח או לחלופין בניהולם עצמאית ובביצוע פרויקטים סגורים, משלבי הדרישות והאפיונים ועד יציאתם לשוק.

וותק

קבוצת READY הינה חברת שירותי מחקר ופיתוח מובילה בישראל משנת 2007 בעלת ניסיון רב בשוק הישראלי

פיתוחים מורכבים

מהגדרת המשימה ועד למוצר הסופי, כמו גם מערכות משובצות אינטרנט ומובייל, אפליקציות ומערכות ארגוניות, בדיקות ואוטומציה בתחומי התעשיות השונות.

Skip to content